Postavte si svůj okřídlený sen


Warning: Undefined array key "type" in /www/doc/www.dova-aircraft.cz/www/wp-content/themes/dova-aircraft/_blocks.php on line 75

Chcete znát své letadlo do posledního šroubku? Létat na stroji, který jste si postavil vlastníma rukama? Letadlo DV-1 Skylark si nyní můžete v našich halách poskládat jako stavebnici. K dispozici budete mít všechny komponenty, plány, potřebné nástroje i kvalifikované odborníky. Nepotřebujete žádné odborné zkoušky ani technické znalosti, stačí nadšení a chuť do práce. Se vším ostatním vám už pomůžeme.

Kde si ultralight postavíte a jak rychle

Stavebnice letadla na vás čeká v montážní hale firmy DOVA aircraft v Paskově. Vše je připraveno k montáži. Díky tomu zvládnete letadlo postavit přibližně za 200 hodin, ale dá se stihnout i rychleji. Rozvrh práce si upravíte podle vlastních možností. Abychom vám vyšli co nejvíce vstříc a šetřili váš drahocenný čas, můžeme zajistit ubytování a stravování ve vzdálenosti půl kilometru od výrobních prostor.

  •  

Co potřebujete a co ne

Abyste si správně poskládali ultralehké letadlo, budete potřebovat dozor leteckého technika a profesionální nářadí. Obojí na vás už v Paskově bude čekat. S sebou si přivezte dobrou náladu, protože s tou jde montování a nýtování lépe od ruky. Nemusíte se bát, že si někdy nebudete vědět rady, kromě podrobného obrázkového manuálu vám budou stále k dispozici naši kvalifikovaní odborníci. Starosti běžných dní nechte doma a užijte si práci v týmu podobných nadšenců do létání, jako jste vy. Čas vám rychle poletí a už brzy na svém vlastnoručně sestaveném Skylarku poletíte i vy.

Letadlo je hotové, kdy může do vzduchu?

Když už máte své UL letadlo postavené, zbývá provést několik posledních kroků, než se v něm poprvé proletíte. Nejprve nám dovolte nabarvit a nalakovat vaše letadlo přesně podle vašeho návrhu. Letadlo převezeme na vaše domovské letiště a zalétáme ho. Pokud jste zvyklý létat v jiném typu letounu, zajistíme vám i typové přeškolení na DV-1 Skylark. A pak už se může vaše nové, vlastnoručně sestavené ultralehké letadlo vznést s vámi do oblak.

  •  

Proč si letadlo stavět sám?

Postavení vlastního ultralightu ze stavebnice je ve srovnání s koupí již hotového letounu podstatně levnější. Získáte také manuální zkušenost a není vyloučeno, že si montáž oblíbíte natolik, že budete chtít stavět stavebnice letadel i pro jiné. Hlavní výhodou však je znalost vlastního letounu od a do zet. Opravy a údržbu zvládnete i se zavázanýma očima. Na svůj Skylark se zkrátka můžete spolehnout stejně, jako sám na sebe.

Není to sen, ale skutečnost

Postavte si letadlo svépomocí. Vyzkoušejte si, jaké to je, když vám pod rukama z jednotlivých dílů stavebnice vzniká ultralight. Poznejte hrdost, kterou s sebou přináší vlastnoruční postavení letounu. A zažijte tu radost, až se poprvé se svým Skylarkem odlepíte od země.

  •